Title Image

Łupki

Łupki to specyficzne kamienie o wyglądzie dość dużych płytek. Bywają wykorzystywane jako kamienie budowlane, ale znacznie częściej używa się ich jako dekoracji – na nich powstają piękne skalne i górskie ogrody, łupki też stanowią podstawę wielu oczek wodnych i strumieni, a z większych z powodzeniem można również ułożyć chodniczki i alejki ogrodowe oraz miejsca grillowe czy wyłożyć nimi wnętrze altany lub wiaty – możliwości są bardzo duże i zwykle wszystko zależy tylko od przygotowania podłoża oraz sposobu ułożenia łupków.

W naszej ofercie znajdują się łupki różnego kalibru, a więc możecie Państwo dobrać kamienie do dowolnego zastosowania, a gdyby zdarzyło się, że będziecie mieli Państwo problem z podjęciem decyzji, nasi doradcy chętnie podpowiedzą, który kamień wybrać. Wszystkie są równie wysokiej jakości, ponieważ skrupulatnie przyglądamy się każdej partii, aby mieć pewność, że niezależnie od tego, jakie łupki Państwo wybierzecie, otrzymacie kamienie niepołamane, gładkie, odpowiedniego kalibru i we właściwym kolorze. W przypadku łupków różnorodność kolorystyczna nie jest przesadnie duża, ale z tego też powodu sprawdzamy, czy któraś partia zanadto nie różni się barwą od pozostałych.

Łupki dadzą Państwu olbrzymie możliwości aranżacyjne, o które być może jeszcze zresztą Państwo tych kamieni nie podejrzewacie, a naszą rolą jest dostarczenia Państwu odpowiednie ilości kamieni naturalnych najwyższej jakości – wywiążemy się z tego zobowiązania z największą przyjemnością.

Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami!

Doradzimy

Doradzamy, pomagamy w wyborze oraz nadzorujemy inwestycje na każdym etapie współpracy.

Spakujemy

Spakujemy zakupione produkty, zabezpieczając je w taki sposób, by w nienaruszonym stanie dojechały na miejsce wskazane przez Klienta.

Dowieziemy

Dowieziemy zakupione przez Państwa produkty w każde miejsce na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

Ułożymy

Nasza oferta obejmuje także usługi brukarskie. Ułożymy zakupioną przez Państwa kostkę w sposób solidny i wizualnie satysfakcjonujący.

Jesteś zainteresowany ofertą? Napisz do nas!