Title Image

Realizacje

Libet Fassade

Stworzenie odpowiedniej elewacji, która będzie trwała i estetyczna, nie jest zadaniem prostym. Kostki elewacyjne Fassade pozwalają na stworzenie wielu różnych aranżacji, zarówno utrzymanych w tonacji klasycznej, jak i bardziej nonkonformistycznych. Barwne, różnokształtne kamienie stworzą prawdziwie niezwykłą elewację.

Libet Classic

Linia Classic to produkty mogące z powodzeniem stanowić wykończenie nowoczesnych i klasycznych aranżacji przestrzeni i znajdą zwolenników zarówno wśród inwestorów indywidualnych, jak też firm czy urzędów, sklepów albo szkół. Proste, geometryczne wzory pozostają estetycznie neutralne, stanowią dopełnienie aranżacji, ale nie odwracają uwagi od architektury budynku.

Libet Patio

Patio to linia produktów z naturalnego kamienia, marmurowe gryzy i otoczaki. Naturalne, kamienne wykończenie doskonale współgra z wieloma innymi elementami dekoracyjnymi, jest estetycznie neutralne, co oznacza, że nie przytłacza i nie zawłaszcza aranżacji, ale stanowi z nią spójną całość.

Libet Completto

Linia Completto to szereg produktów, które z założenia mają stanowić uzupełnienie innych linii. Dodatkowe elementy, w tym gazony, palisady, stopnie schodowe czy murki lub elementy ogrodzeniowe mogą ożywiać każdą aranżację, dodawać indywidualnego charakteru, a także, co oczywiste, nieść ze sobą określoną funkcjonalność.

Libet Stampo

Linia Stampo to cztery bardzo oryginalne produkty z betonu. Myliłby się jednak ten, kto myśli, że proponujemy wycieczkę w czasie do epoki Gomułki albo Gierka: tym razem beton ma znacznie bardziej cywilizowane oblicze i posłużył do stworzenia nie tylko użytecznych, ale przede wszystkim pięknych produktów

Libet Ceramic

Ceramic Aristoni to płytki gresowe nowej technologii. Powstają na bazie najszlachetniejszych mieszanek mineralnych, ale tym, co przesądza o ich niezwykłości, jest przede wszystkim proces produkcji. Jest on bardzo skomplikowany, ale wszystko ma swój cel: Ceramic Aristoni to płytki, które są ekstremalnie odporne na uszkodzenia mechaniczne powstające wskutek uderzenia.

LIBET IMPRESSIO

Impressio to linia inspirowanych naturalnymi kamieniami płyt tarasowych. Cała kolekcja jest bardzo zróżnicowana zarówno jeśli chodzi o odcienie kolorów, jak i kształty i wielkości płyt. Poszczególne produkty dostępne są w barwach od jasnoszarej przez beżową, piaskową, aż po ciemnoszare i niemal czarne.

Libet Decco

Linia Deco to cztery nietuzinkowe produkty: aspero, antico, elegante i colormix.