Title Image

Domki altany

Domki, altany ogrodowe

Altany i domy drewniane to świetny sposób na stworzenie biura w ogrodzie, realizację domku na narzędzia ogrodowe lub swojego własnego warsztatu. Nasze domki drewniane mogą być dobrym rozwiązaniem, jeśli zamierzacie Państwo oferować domki letniskowe na wynajem. Występują one też w roli prywatnych domków na sezonowe wypady za miasto lub domków wolno stojących – np. na działkę warzywno-rekreacyjną.

Domki, altany ogrodowe – poznaj zalety naszych produktów

Wnętrza domków drewnianych z naszej oferty są funkcjonalne, przestronne i posiadają ustawne pomieszczenia. Zapewniają wygodę użytkowania, niezależnie czy korzystamy z takiego domku codziennie, czy od święta. Domki takie są możliwe do postawienia na zgłoszenie, ze względu na niewielką powierzchnię użytkową.

Lekkie w konstrukcji domki drewniane są wykonane z impregnowanego drewna odpornego na działanie wilgoci i promieniowania UV. Szybkość montażu, dobra izolacja termiczna i akustyczna domków oraz sposób przygotowania przypominają paczkę mebli z Ikei do samodzielnego złożenia. Na bazie instrukcji można samodzielnie złożyć taki domek drewniany na swoim terenie.

Oferta altan i domków drewnianych

W naszej ofercie dostępnych jest kilkadziesiąt projektów altan i domów, wykonanych z najwyższej klasy materiałów sprowadzanych od sprawdzonych producentów. Domki z oferty dostosowane są pod różne oczekiwania klientów i cechują się oryginalnym stylem oraz zróżnicowaną estetyką.

Domki drewniane

Domki ogrodowe drewniane są obiektami zamykanymi, wyposażonymi w skrzydłowe drzwi i duże okna. Można w nich nie tylko przechowywać narzędzia ogrodnicze, ale także wygodnie spędzać czas. Konstrukcja sprawdza się jako domek sezonowy do wypoczynku w okresie letnim.

Poszczególne domki różnią się rozmiarami i sposobem wykończenia. Część z nich ma dodatkowy ganek, co dodatkowo poprawia komfort i funkcjonalność. Naszą ofertę można podzielić na kilka grup produktów:

Domki narzędziowe do ogródków działkowych – do tej grupy można zaliczyć domki ogrodowe Caroline i Morava. To proste konstrukcje z surowego drewna wyposażone w dwuskrzydłowe drzwi i okienka, które sprawdzają się jako warsztat i pomieszczenie do przechowywania narzędzi. Obiekty oferowane są w wariantach na planie prostokąta i kwadratu. W serii Morava mają powierzchnię około 5 m2, z kolei większa przestrzeń do 10 m2 to domena serii Caroline.

Malownicze domki ogrodowe i wypoczynkowe – dla wszystkich, którzy chcą przenieść się do Prowansji lub szukają domków w charakterystycznym wiejskim stylu, oferujemy Anię, Magdę II i Igora. Te warianty domków ogrodowych charakteryzują się kolorowymi elewacjami i charakterystycznymi białymi wykończeniami wokół drzwi i okien. Wykonane są z grubych desek, co zapewnia im trwałość, dobrą izolację i ułatwia wykończenie wewnątrz.

Drewniany domek na działkę – Lena, Olga i Weekend II to nazwy altan sezonowych, w których można bez obaw spędzić całe lato. Mają powierzchnię nawet do 52 m2, a wnętrze podzielono na kilka pomieszczeń. Wszystkie są wyposażone w werandę, a surowe drewno można pomalować wybranym kolorem farby.

Budynek drewniany w stylu stodoła – charakterystyczny dwuspadowy dach i duże przeszklenia to cechy nowoczesnych domów drewnianych z serii Laura, Jan III i Weekend IV. Obiekty można traktować jako domki wypoczynkowe dla turystów lub sezonowe obiekty na działkach widokowych i rekreacyjnych. Mają nowoczesny wygląd, nie potrzeba na nie zezwolenia, a w przypadku dwupoziomowych obiektów Jan III powierzchnia sięga nawet 100 m2.

Altany ogrodowe

Zamknięte domki narzędziowe nie zawsze są potrzebne, a w wielu miejscach konieczne jest jedynie zadaszenie miejsca wypoczynku. W takich sytuacjach lepiej sprawdzą się altany otwarte. Zadaszenie opiera się na słupach i przeszklonych lekkich ścianach. Służą do wypoczynku od wiosny do jesieni i chronią przed nagłymi opadami deszczu. W zależności od potrzeb można wybrać następujące typy altan:

Zadaszenie nad miejscem wypoczynku – obiekty stworzone na planie kwadratu lub prostokąta, które wyposażone są jedynie w kilka słupów podtrzymujących zadaszenie. Daje to ogromne możliwości wykorzystania i zagospodarowania przestrzeni wewnątrz.

Altany ogrodowe na planie sześciokąta – tego rodzaju altany mają przynajmniej połowę ścian zabudowanych za pomocą balustrady lub ścian z przeszkleniami. Dają więcej komfortu podczas wypoczynku wewnątrz, chronią przed deszczem, chłodem, a także owadami. Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi mogą stanowić ważną dekorację ogrodu.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Rakowiecki?

Altana, domek ogrodowy i drewutnie to zaledwie część asortymentu Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Rakowiecki. Nasza firma ma bogate doświadczenie nie tylko w sprzedaży materiałów brukarskich i kostkarskich, ale także produktów z branży ogrodniczej. Zawsze staramy się nadążać za trendami, dlatego w naszej ofercie zgromadziliśmy budowle cieszące się największym zainteresowaniem. Ponadto wszystkie produkty, w tym także drewniane domki ogrodowe, są wyrobami wysokiej jakości.

Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego dokładamy wielu starań, żeby każdy kupujący miał maksymalną satysfakcję z kupna i użytkowania swojego domku w ogrodzie. Stawiamy na doradztwo, kompleksowe podejście do wykonawstwa i produkty pochodzące od sprawdzonych dostawców. Jesteśmy w stanie doradzić również sposób dostarczenia produktu i jego montażu na posesji.

Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami!

Doradzimy

Doradzamy, pomagamy w wyborze oraz nadzorujemy inwestycje na każdym etapie współpracy.

Spakujemy

Spakujemy zakupione produkty, zabezpieczając je w taki sposób, by w nienaruszonym stanie dojechały na miejsce wskazane przez Klienta.

Dowieziemy

Dowieziemy zakupione przez Państwa produkty w każde miejsce na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

Ułożymy

Nasza oferta obejmuje także usługi brukarskie. Ułożymy zakupioną przez Państwa kostkę w sposób solidny i wizualnie satysfakcjonujący.

Jesteś zainteresowany ofertą? Napisz do nas!