Title Image

Transport HDS

Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Rakowiecki to firma z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem w branży kostkarskiej, kamieniarskiej i ogrodniczej. Cechuje nas dbałość o szczegóły, dokładność i skrupulatność wykonywanej pracy. Każdy klient jest dla Nas na wagę złota. Wychodzimy naprzeciw problemom naszych klientów, doradzamy i dobieramy materiał, który sprosta upodobaniom wizualnym przyszłych użytkowników. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, dzięki współpracy z producentami, którzy są pionierami w swojej dziedzinie. Ofertę kierujemy dla klientów mieszkających w Łodzi i na terenie województwa łódzkiego.

Transport HDS Łódź

Na co dzień zajmujemy się sprzedażą produktów betonowych, kamiennych i elementów małej architektury. Dzięki temu oferujemy naszym klientom i kontrahentom możliwość skorzystania z usług transportowych i pokrewnych.

W naszej ofercie dysponujemy usługami:

  • transportu z wykorzystaniem wywrotek
  • transportu hds
  • wynajmu koparko – ładowarki

Transport wywrotka – wynajem wywrotek

Za pomocą wywrotek można przewieźć materiał kamienny sypki, kamienie w bryłach używane do murowania, piasek do budowy, czarnoziem do realizacji ogrodowych i terenów zieleni. Dysponujemy wywrotkami o różnym udźwigu, wielkości i ładowności. W przypadku wąskich dojazdów do posesji lub braku odpowiedniego manewru dużych składów transportowych, możemy zaoferować kilka przejazdów mniejszymi gabarytami wywrotek. Dzięki naszej ofercie, klienci nie mają problemu z wyładowaniem ciężkich ładunków i zakupionych surowców.

Transport HDS Łódź Zgierz

Transport HDS umożliwia przewiezienie materiału w big-bagach, do miejsca docelowego. Jest to transport z hydraulicznym dźwigiem samochodowym, który pozwala na wyładowanie ciężkiego materiału za istniejące ogrodzenie lub omijając inne przeszkody stojące na drodze do wyładunku. HDS ułatwia przewożenie materiału sypkiego i wyładowanie go na terenie w zwartych workach, bez konieczności szybkiego przerzucenia transportowanego surowca na teren realizowanej działki, czy zajmowania pasa drogowego

Wynajem koparko- ładowarki

Wynajem koparko – ładowarki wspomaga rozwiezienie przetransportowanego surowca w sposób mechaniczny, co odciąża prace ręczne i przyspiesza rozplantowanie materiału na terenie.

Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami!

Doradzimy

Doradzamy, pomagamy w wyborze oraz nadzorujemy inwestycje na każdym etapie współpracy.

Spakujemy

Spakujemy zakupione produkty, zabezpieczając je w taki sposób, by w nienaruszonym stanie dojechały na miejsce wskazane przez Klienta.

Dowieziemy

Dowieziemy zakupione przez Państwa produkty w każde miejsce na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

Ułożymy

Nasza oferta obejmuje także usługi brukarskie. Ułożymy zakupioną przez Państwa kostkę w sposób solidny i wizualnie satysfakcjonujący.

Jesteś zainteresowany ofertą? Napisz do nas!