Title Image

Kamień na elewację

Kamień na elewację

 

Proste, naturalne, ale niezwykle efektowne i prestiżowe wykończenie elewacji. Układa się go w postaci stosunkowo cienkich płytek kamiennych, przy czym to inwestor decyduje, czy chce pokryć kamieniem całą elewację, czy jedynie do pewnej wysokości. W obu tych zastosowaniach oferowany przez nas kamień elewacyjny sprawdzi się znakomicie.

Specjalnie dla Państwa wprowadziliśmy do oferty kamień elewacyjny najwyższej próby – wielu producentów bowiem używa do wyrobu kamienia elewacyjnego odpadów, które mają gorszy wygląd i gorsze właściwości użytkowe. My zrobiliśmy inaczej – kupując kamień elewacyjny w firmie Rakowiecki, macie Państwo pewność, że jest to materiał najwyższej jakości, doskonale obrobiony, bezpieczny, charakteryzujący się pełną trwałością i znakomitymi właściwościami użytkowymi.

Kamień elewacyjny Łódź

Dzięki naszemu kamieniowi elewacyjnemu możecie Państwo w sposób niemal dowolny wykończyć elewację, sprawiając, że nawet najbardziej zwyczajny projekt domu stanie się zdecydowanie bardziej prestiżowy i jeszcze piękniejszy. Użycie kamienia elewacyjnego pozwala także w wyśmienity sposób zabezpieczyć głębiej położone warstwy wykończeniowe przed uszkodzeniem wskutek kontaktu z zanieczyszczeniami lub kwaśnym deszczem. W przypadku Państwa projektu kamień elewacyjny będzie kropką nad i, wisienką na torcie, czymś, co nada ostateczny charakter całemu wykończeniu i podkreśli indywidualny styl. To w końcu jeden z tych materiałów, który nie stracił swojej atrakcyjności, a wręcz przeciwnie – upływający czas jest najlepszym dowodem na to, że nie możecie Państwo wybrać lepszego materiału wykończeniowego niż kamienie elewacyjne.

Nie wiesz co wybrać? Napisz do nas!

  Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami!

  Doradzimy

  Doradzamy, pomagamy w wyborze oraz nadzorujemy inwestycje na każdym etapie współpracy.

  Spakujemy

  Spakujemy zakupione produkty, zabezpieczając je w taki sposób, by w nienaruszonym stanie dojechały na miejsce wskazane przez Klienta.

  Dowieziemy

  Dowieziemy zakupione przez Państwa produkty w każde miejsce na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

  Ułożymy

  Nasza oferta obejmuje także usługi brukarskie. Ułożymy zakupioną przez Państwa kostkę w sposób solidny i wizualnie satysfakcjonujący.

  Jesteś zainteresowany ofertą? Napisz do nas!