Title Image

Kamienie elewacyjne

Kamienie elewacyjne są obecnie bardzo modnym sposobem wykończenia zewnętrznych ścian budynków. To prestiżowe i trwałe rozwiązanie, ale wymagające użycia najwyższej jakości materiałów. Kamienie fasadowe muszą być produkowane z surowców skalnych najwyższej klasy, ponieważ przez lata będą wystawione na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, a także chemicznych – zanieczyszczeń zawartych w wodzie deszczowej, w powietrzu i zabrudzeniach. Tworząc nasze portfolio kamieni elewacyjnych, właśnie na tych wymogach się skupiliśmy – chcemy zapewnić Państwu najwyższej jakości kamienie elewacyjne, które bez szwanku będą mogły służyć Państwu przez całe dziesięciolecia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwie linie kamieni elewacyjnych. Może się wydawać, że to niewiele, ale w obrębie każdej z nich dostępna jest pewna paleta wariantów kolorystycznych i wielkości, co zdecydowanie zwiększa możliwości aranżacji. Tym, co łączy obie linie, jest oczywiście jakość.

Kamienie elewacyjne można układać w różny sposób, tworząc zupełnie odmienne pod względem estetycznym kompozycje. To do Państwa należy wybór w tej kwestii – my chętnie doradzimy, pomożemy w wyborze i podpowiemy, w jaki sposób taką elewację wykonać, żeby była naprawdę trwała i piękna. Oferta kamieni elewacyjnych firmy Rakowiecki obejmuje tylko surowce świetnie sprawdzające się w naszym klimacie. Choć teoretycznie można użyć na elewację dowolnego kamienia, w praktyce w polskich warunkach wybór jest mocno zawężony. Kupując u nas, macie Państwo pewność, że zamówione kamienie dobrze zniosą dużą wilgoć, wysokie amplitudy dobowe i roczne temperatur i że będą maksymalnie odporne na działanie kwasów, aby nie zaszkodziły im deszcze.

Kamienie elewacyjne to prawdopodobnie najbardziej prestiżowy sposób wykończenia elewacji. Ich estetyka sprawia, że dobrze komponują się z otoczeniem urządzonym w praktycznie każdym stylu – zarówno nowocześnie, jak i mocno klasycznie. Warunkiem zachowania prestiżu jest tylko wysokiej jakości materiał oraz indywidualizacja projektu, którą uzyskuje się dzięki nietuzinkowemu ułożeniu prostych kamiennych brył lub płyt. Kamienie cechują się naturalną zmiennością, która jest bardzo atrakcyjna, a którą w procesie obróbki można jeszcze bardziej podkreślić. To również jest cecha właściwa obu liniom produktów dostępnych w tej kategorii naszego portfolio – możecie być Państwo pewni, że którego z kamieni nie wybierzecie, będzie to dobry wybór zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym.

Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami!

Doradzimy

Doradzamy, pomagamy w wyborze oraz nadzorujemy inwestycje na każdym etapie współpracy.

Spakujemy

Spakujemy zakupione produkty, zabezpieczając je w taki sposób, by w nienaruszonym stanie dojechały na miejsce wskazane przez Klienta.

Dowieziemy

Dowieziemy zakupione przez Państwa produkty w każde miejsce na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

Ułożymy

Nasza oferta obejmuje także usługi brukarskie. Ułożymy zakupioną przez Państwa kostkę w sposób solidny i wizualnie satysfakcjonujący.

Jesteś zainteresowany ofertą? Napisz do nas!