Title Image

Libet Patio

Libet Patio to linia naturalnych kamieni – gresów i otoczaków – w czterech wersjach kolorystycznych, charakteryzujących się bardzo wyrównanym kalibrem i jednorodnością barwną. Wszystkie te kamienie są produkowane z surowca najwyższej klasy i próżno w Polsce szukać drugiego produktu porównywalnej jakości. Są to kamienie wykorzystywane przede wszystkim w wykończeniach prestiżowych ogrodów i luksusowych rezydencji, ale sprawdzają się także w nieco tańszych inwestycjach, ponieważ wyróżniają się niezwykłą trwałością i odpornością, co sprawia, że nawierzchni wysypanych tymi kamieniami praktycznie nigdy nie trzeba naprawiać ani uzupełniać.

Libet Patio to wybór dla najbardziej wymagających inwestorów, oczekujących rozwiązań najwyższej jakości. Dodatkowym plusem jest maksymalne podobieństwo kolorystyczne pomiędzy kolejnymi partiami produkcyjnymi, co oznacza w praktyce, że w razie rozbudowy lub modernizacji można kupić następną partię kamienia z linii Patio, mając graniczące z pewnością szanse na to, że pod względem kształtu i koloru kamienie te nie będą odbiegały od kupionych dawniej. To prawdziwa rzadkość, aby różne partie były do siebie tak podobne, zważywszy na fakt, że kamień naturalny cechuje się sporą różnorodnością kolorystyczną nawet w obrębie jednego złoża, niemniej cieszymy się, że możecie Państwo kupić u nas prawdopodobnie najlepszy w Polsce kamień naturalny, dzięki któremu wykończycie Państwo swoją inwestycję w naprawdę niepowtarzalny sposób i w wielkim stylu.

Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami!

Doradzimy

Doradzamy, pomagamy w wyborze oraz nadzorujemy inwestycje na każdym etapie współpracy.

Spakujemy

Spakujemy zakupione produkty, zabezpieczając je w taki sposób, by w nienaruszonym stanie dojechały na miejsce wskazane przez Klienta.

Dowieziemy

Dowieziemy zakupione przez Państwa produkty w każde miejsce na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

Ułożymy

Nasza oferta obejmuje także usługi brukarskie. Ułożymy zakupioną przez Państwa kostkę w sposób solidny i wizualnie satysfakcjonujący.

Jesteś zainteresowany ofertą? Napisz do nas!