Title Image

Monolity

Monolity to duże i bardzo duże kamienie składające się tylko z jednego typu skały. Cechują się jednorodnością właściwości w całej objętości bryły. Wykorzystuje się je przede wszystkim jako kamienie ozdobne, ponieważ na ich dużej powierzchni znakomicie widoczne są żyły mineralne, różnego rodzaju niedoskonałości charakterystyczne dla naturalnych surowców oraz barwne przejścia tonalne. Takie monolity z powodzeniem mogą stać się ważnym elementem projektu prestiżowego ogrodu w dowolnym stylu – kamień jest tworzywem uniwersalnym, a monolit jest tego najlepszym dowodem, ponieważ żaden inny typ kamienia nigdy nie prezentuje się tak okazale.

Monolity, które znajdują się w naszej ofercie, to prawdziwe perły wśród kamieni. Niezwykle okazałe, bardzo jednorodne, niewyobrażalnie piękne, starannie obrobione, aby wydobyć z nich naturalne piękno. Monolity wykorzystuje się jako samodzielne elementy dekoracyjne, ale niektórzy inwestorzy wkomponowują je w większe konstrukcje ozdobne – tutaj wybór należy do Państwa, a my możemy jedynie pomóc w wyborze, podpowiadając właściwy wybór kamienia w zależności od proponowanych przez Państwa zastosowań.

Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami!

Doradzimy

Doradzamy, pomagamy w wyborze oraz nadzorujemy inwestycje na każdym etapie współpracy.

Spakujemy

Spakujemy zakupione produkty, zabezpieczając je w taki sposób, by w nienaruszonym stanie dojechały na miejsce wskazane przez Klienta.

Dowieziemy

Dowieziemy zakupione przez Państwa produkty w każde miejsce na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

Ułożymy

Nasza oferta obejmuje także usługi brukarskie. Ułożymy zakupioną przez Państwa kostkę w sposób solidny i wizualnie satysfakcjonujący.

Jesteś zainteresowany ofertą? Napisz do nas!