Title Image

Bryły i głazy

Bryły i głazy różnej wielkości to kamienie naturalne, które można wykorzystać jako wspaniałą dekorację każdego ogrodu. W naszej ofercie znajduje się wiele różnych propozycji – kamienie te różnią się wielkością, kolorami, kształtem i fakturą powierzchni, co jest uwarunkowane specyfiką skały, z której elementy te powstają. Niektóre z brył i głazów mają misterne wzory barwne, dla innych znów charakterystyczna jest nierówna powierzchnia, z kolei jeszcze inne fascynują swoim półprzezroczystym kolorem i nietypową teksturą. Tego rodzaju kamienie wykorzystuje się jako wolnostojące elementy dekoracyjne, ale równie często stają się one częściami większych kompozycji – najbardziej okazałych skalniaków, większych oczek wodnych lub sztucznych jeziorek, pełnią również ważną rolę w ekosystemie ogrodu niezależnie od tego, gdzie zostaną ustawione.

Oferujemy Państwu bryły i głazy pokaźnych rozmiarów, które pozwolą nadać Państwa ogrodowi zupełnie nowego charakteru. Wszystkie kamienie pochodzą ze sprawdzonych źródeł, dzięki czemu jesteśmy w stanie trafnie przewidywać ich właściwości, a co za tym idzie także udzielić Państwu wskazówek co do idealnych zastosowań. Niezwykłość brył i głazów może udzielić się Państwa ogrodowi – wystarczy tylko, abyście Państwo zamówili odpowiedni kamień, a my go dostarczymy na miejsce.

Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami!

Doradzimy

Doradzamy, pomagamy w wyborze oraz nadzorujemy inwestycje na każdym etapie współpracy.

Spakujemy

Spakujemy zakupione produkty, zabezpieczając je w taki sposób, by w nienaruszonym stanie dojechały na miejsce wskazane przez Klienta.

Dowieziemy

Dowieziemy zakupione przez Państwa produkty w każde miejsce na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

Ułożymy

Nasza oferta obejmuje także usługi brukarskie. Ułożymy zakupioną przez Państwa kostkę w sposób solidny i wizualnie satysfakcjonujący.

Jesteś zainteresowany ofertą? Napisz do nas!