Title Image

Otoczaki

Otoczaki o średnicy kilku do kilkunastu centymetrów, idealnie wygładzone, obłe, pozbawione jakichkolwiek ostrych krawędzi, o delikatnej powierzchni to jedne z najchętniej wybieranych typów kamieni naturalnych do ogrodu. Znakomicie sprawdzają się w otoczeniu altan czy domków, jako wypełnienie dna oczek wodnych, sztucznych strumieni i w wielu innych zastosowaniach. Olbrzymia różnorodność kolorystyczna wiele typów skał, z których otoczaki powstają, w wielu przypadkach wyraźny rysunek na powierzchni kamienia i specyficzny kształt, nieco inny dla różnych typów skał – to te czynniki sprawiają, że otoczaki z naszej oferty mają tak różne oblicza i tak różne zastosowania. Każdy z tych kamieni jest nieco inny, każdy ma inne właściwości i w innych zastosowaniach sprawdza się najlepiej.

W ofercie firmy Rakowiecki znajdziecie Państwo wiele rodzajów otoczaków.

Jeśli w tym portfolio – jednym z bogatszych w kraju – nie będziecie Państwo mogli znaleźć otoczaków idealnych, skontaktujcie się Państwo z naszymi doradcami w celu uzyskania pomocy w wyborze idealnego kamienia.

Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami!

Doradzimy

Doradzamy, pomagamy w wyborze oraz nadzorujemy inwestycje na każdym etapie współpracy.

Spakujemy

Spakujemy zakupione produkty, zabezpieczając je w taki sposób, by w nienaruszonym stanie dojechały na miejsce wskazane przez Klienta.

Dowieziemy

Dowieziemy zakupione przez Państwa produkty w każde miejsce na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

Ułożymy

Nasza oferta obejmuje także usługi brukarskie. Ułożymy zakupioną przez Państwa kostkę w sposób solidny i wizualnie satysfakcjonujący.

Jesteś zainteresowany ofertą? Napisz do nas!