Title Image

Libet Decco Colormix

Powierzchnia każdej kostki Colormix wyróżnia się unikalnym melanżem kolorystycznym. Powstaje on w procesie barwienia, podczas którego proporcje pigmentów są na bieżąco modyfikowane w celu uzyskania szerokiej palety naturalnych odcieni. Dzięki temu kompozycje złożone z kostek Colormix nadają posesji indywidualne oblicze, niezależnie od tego, czy za wzór służą im delikatne gradienty, czy fantazyjne mozaiki. Zakres możliwości aranżacyjnych można poszerzyć o zestawienia z bardziej stonowanymi produktami linii Decco, a także z płytami Impressio i Patio.

Kolekcja Decco Colormix może wydawać się bliźniaczo podobna do kolekcji Classic, wrażenie podobieństwa jednak pryska, jeśli porówna się również dostępną kolorystykę. Jeśli bowiem Classic była projektowana po to, aby znaleźć rozwiązania uniwersalne problemów estetycznych, to rodzina Decco Colormix ma te same problemy rozwiązywać w sposób doskonale indywidualny. Jest to możliwe dzięki znaczącemu poszerzeniu palety dostępnych barw przy jednoczesnym zachowaniu spójności estetycznej kształtów.

Decco Colormix to kostki betonowe, które powstają z tych samych mieszanek szlachetnych kruszyw, co kolekcja Classic, mogą więc z nią konkurować pod względem wytrzymałości, trwałości i odporności, jednak jeśli chodzi o dostępność żywych, wyrazistych kolorów, wygrywa kolekcja Decco Colormix. Są to kostki betonowe, które mogą być w pełni dekoracyjne, natomiast opcja ułożenia z nich bardziej finezyjnych, barwnych wzorów albo choćby wykorzystania przejść tonalnych jest na tyle kusząca, że wielu inwestorów decyduje się na wykorzystanie tego właśnie rozwiązania.

Jeśli chodzi o dostępność różnych kształtów, kolekcja Decco Colormix jest pod tym względem jedną z najbardziej rozbudowanych. To dobra wiadomość szczególnie dla tych inwestorów, którzy chcieli realizować niezwykłe, nietuzinkowe projekty, wymagające użycia innych kształtów, niż tylko najprostsze. Dostępność w stałej ofercie misternych ażurów daje też szansę na realizację bardzo ambitnych projektów proekologicznych. Z pewnością kolekcja Decco Colormix jest jedną z najbardziej wszechstronnych i jesteśmy pewni, że Państwo również ją docenicie.