Title Image

Libet Completto

Seria Completto to zestaw dodatków do wszystkich aranżacji, wykonanych z betonu, kamienia, drewna, a także aranżacji ogrodowych. Completto łączy w sobie to, co najważniejsze dla każdego inwestora: funkcjonalność dodatkowych elementów, bardzo wyszukaną estetykę, a jednocześnie trwałość, która sprosta nawet największym wymaganiom.

Completto to między innymi gazony, palisady, stopnie, elementy murków czy ogrodzeń. Każdy z tych elementów wykonany jest z innego materiału i dostępny w odmiennych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można z łatwością dostosować elementy dekoracyjne do charakteru każdej aranżacji, a także wykorzystać je jako samodzielną ozdobę.

Gama produktów Completto jest z jednej strony dostosowana do pozostałych produktów firmy Libet (również dostępnych w naszej ofercie), a z drugiej stanowi samodzielny zestaw elementów, które, aby wyglądały pięknie, nie potrzebują doskonałej aranżacji – same ją udoskonalą. W serii Completto nie brakuje elementów wręcz przeznaczonych do samodzielnego stosowania, w tym splitowanych cegieł – poszukiwanego wykończenia ocembrowania studni albo elewacji, a także murków i ogrodzeń: takie elementy nie wymagają szczególnej oprawy, bo ich naturalny charakter sam w sobie podnosi walory estetyczne przestrzeni, nie ograniczając jednocześnie w niczym jej funkcjonalności. Pozostałe elementy również można wykorzystywać poza połączeniami z innymi seriami produktów, dlatego zachęcamy, abyście Państwo zapoznali się z całą ofertą niezależnie od tego, jaką aranżację chcecie udoskonalić.

Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami!

Doradzimy

Doradzamy, pomagamy w wyborze oraz nadzorujemy inwestycje na każdym etapie współpracy.

Spakujemy

Spakujemy zakupione produkty, zabezpieczając je w taki sposób, by w nienaruszonym stanie dojechały na miejsce wskazane przez Klienta.

Dowieziemy

Dowieziemy zakupione przez Państwa produkty w każde miejsce na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

Ułożymy

Nasza oferta obejmuje także usługi brukarskie. Ułożymy zakupioną przez Państwa kostkę w sposób solidny i wizualnie satysfakcjonujący.

Jesteś zainteresowany ofertą? Napisz do nas!