Title Image

Libet Classic

Classic to seria kostek, które zostały stworzone z myślą o inwestorach, którzy szukają prostych rozwiązań skomplikowanych problemów. Doskonała estetyka, która wywodzi się z najprostszych kształtów, urozmaicona tylko wówczas, kiedy wymaga tego funkcjonalność, wysoka jakość i możliwość stosowania w projektach ekologicznych.

Kostki z serii Classic są zaprojektowane z głową: proste kształty pozwalają na dowolną aranżację nawet sporych przestrzeni, a dostępność kostek ażurowych sprzyja realizacji projektów, które mają wywierać najmniejszy możliwy wpływ na środowisko. Kostki z serii Classic są więc, mimo prostej estetyki, produktami przeznaczonymi nawet do najbardziej zaawansowanych zastosowań, czemu zresztą sprzyja ich wysoka jakość. Są to elementy produkowane ze specjalnie dobranej mieszanki, która ma za zadanie nie tylko podnieść walory estetyczne poprzez ujednolicenie ziarnistości betonu, ale przede wszystkim zwiększyć funkcjonalność, przez tworzenie bardzo trwałych elementów.

W serii Classic znajdują się produkty, które mogą być wykonane w kilku wersjach kolorystycznych. Dzięki temu każdy inwestor zyskuje swobodę, pozwalającą na dostosowanie materiałów do potrzeb konkretnego projektu, co również wpływa na walory estetyczne gotowego placu czy ścieżki – dzięki właściwemu kolorowi nie tylko nie przeszkadzają one w odbiorze estetyki otoczenie, ale wręcz stanowią doskonałe jej uzupełnienie. Można więc śmiało powiedzieć, że Classic to seria, która łączy to, co w kostkach betonowych najlepsze – tutaj estetyka i funkcjonalność stanowią cechy współwystępujące w tych samych produktach, więc nie musicie Państwo decydować między dobrym wyglądem albo trwałością.

Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami!

Doradzimy

Doradzamy, pomagamy w wyborze oraz nadzorujemy inwestycje na każdym etapie współpracy.

Spakujemy

Spakujemy zakupione produkty, zabezpieczając je w taki sposób, by w nienaruszonym stanie dojechały na miejsce wskazane przez Klienta.

Dowieziemy

Dowieziemy zakupione przez Państwa produkty w każde miejsce na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

Ułożymy

Nasza oferta obejmuje także usługi brukarskie. Ułożymy zakupioną przez Państwa kostkę w sposób solidny i wizualnie satysfakcjonujący.

Jesteś zainteresowany ofertą? Napisz do nas!