Title Image

Libet Fassade

Fassade to linia produktów inspirowanych klasyczną elegancją, prostych w odbiorze, ale jednocześnie bardzo zróżnicowanych zarówno pod względem faktury powierzchni, jak i kolorów i możliwości tworzenia wzorów przestrzennych na elewacji. W każdym przypadku są to produkty powstające z surowca najwyższej próby, niezwykle wytrzymałe, doskonałe pod względem estetycznym i spełniające wygórowane normy techniczne.

Seria Fassade to produkty dające inwestorom duże możliwości indywidualizacji projektu. Mimo że poszczególne produkty są tworzone tylko w jednym, prostym kształcie bryły, który z nowoczesnością nie ma niczego wspólnego, gotowe aranżacje elewacji sprawdzą się równie dobrze w przypadku nowoczesnych projektów, jak również tych klasycznych. Wszechstronność produktów Fassade wynika również z naturalnego ich wyglądu: kamienie naturalne są materiałem, który nigdy nie wychodzi z mody, a będąc synonimem trwałości, elegancji i prestiżu może znaleźć zastosowanie dosłownie w każdym projekcie.

Włączając do naszej oferty produkty z linii Fassade dokonaliśmy rzeczy niemożliwej – daliśmy inwestorom do ręki to, czego potrzebują, aby za pomocą bardzo prostych elementów uczynić każdy dom obiektem całkowicie niepowtarzalnym, jedynym w swoim rodzaju, mającym własny charakter. To właśnie zasługa klasycznego piękna produktów z linii Fassade oraz niezwykłej dbałości o jakość każdego elementu, co zapewnia później świetny wygląd całej powierzchni – to rozwiązanie, które usatysfakcjonuje każdego inwestora.

Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami!

Doradzimy

Doradzamy, pomagamy w wyborze oraz nadzorujemy inwestycje na każdym etapie współpracy.

Spakujemy

Spakujemy zakupione produkty, zabezpieczając je w taki sposób, by w nienaruszonym stanie dojechały na miejsce wskazane przez Klienta.

Dowieziemy

Dowieziemy zakupione przez Państwa produkty w każde miejsce na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

Ułożymy

Nasza oferta obejmuje także usługi brukarskie. Ułożymy zakupioną przez Państwa kostkę w sposób solidny i wizualnie satysfakcjonujący.

Jesteś zainteresowany ofertą? Napisz do nas!