Title Image

Ogrodzenia Libet

Ogrodzenia Libet

Ogrodzenia marki Libet, znanego i wysoko cenionego producenta elementów betonowych, zdobywają sobie coraz większą popularność. Jest to bez wątpienia marka, która przyciąga inwestorów przede wszystkim ze względu na doskonałe opinie podkreślające jakośc wykonania poszczególnych produktów.

Dlaczego inwestować w ogrodzenia

Ogrodzenia są przede wszystkim elementem funkcjonalnym – dzięki nim można wizualnie zaznaczyć granicę działki lub danego jej fragmentu, a także w sposób podstawowy zabezpieczyć nieruchomość przed niepożądanymi gośćmi. Ogrodzenia Libet poza tym są jednak również estetyczne. W obecnie dominującym, holistycznym podejściu do projektowania przestrzeni użytkowej ma to olbrzymie znaczenie, ponieważ właśnie dzięki ogrodzeniom można zachować estetyczną spójność całego otoczenia, a także nadać mu pożądany charakter. Dziś już bowiem nie postrzega się ogrodzenia jedynie jako „płotu”. Jest to również tło dla aranżacji ogrodu i element stricte dekoracyjny.
Inwestycja w ogrodzenia Libet będzie na pewno wyraźnie odczuwalna w portfelu – tutaj nie ma co liczyć na gigantyczne promocje. Jest to jednak inwestycja, która się opłaca, bo w przeciwieństwie do porduktów innych porducentów, te wytrzymują naprawdę długie lata, są przygotowane precyzyjnie i wyglądają atrakcyjnie przez cały okres eksploatacji.

Materiały

Ogrodzenie jest pod pewnymi względami konstrukcją bardzo skomplikowaną. Technicznie nie musi wprawdzie spełniać wielkich wymagań – nie jest poddawane szczególnie dużym obciążeniom i nie przenosi znacznych sił. Jednak cały czas jest narażone na działanie czynników niszczących: zmiennych temperatur, wody, promieniowania UV, miejscowego nagrzania przez bezpośrednie promieniowanie: nie każdy materiał jest w stanie w tych warunkach utrzymać swoje właściwości przez dłuższy czas, dlatego przy wyborze ogrodzeń liczy się również jakośc surowców, z których się je wykonuje. Na tym polu firma Libet od lat zbiera pochlebne opinie – materiały są dobierane bardzo precyzyjnie i wykonywane z dbałością o detale, czego najlepszym dowodowem jest fakt, że ogrodzenia Libet przez bardzo długi czas nie wymagają (oczywiście jeśli użyto do ich montażu również właściwej chemii) nawet najmniejszego remontu.

Kolorystyka i zasady jej doboru

Ogrodzenia Libet są oferowane zawsze w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu inwestor może podjąć decyzje o zakupie z uwzględnieniem specyficznych cech dekoracji przestrzeni. Ciemniejsze barwy są często uznawane za bardziej eleganckie, ale to jasne wykończenia ogrodzeń mają możliwość wizualnego poszerzania przestrzeni. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć kilka wariantów – za każdym razem są to materiały, które różnią się jedynie kolorem, ale już nie fakturą czy wielkością, co pozwala na stworzenie w pełni indywidualnego wzoru jeszcze lepiej dopasowanego do aranżacji ogrodu. Ułatwieniem wyboru mogą być wizualizacje trójwymiarowe – ogrodzenia Libet są w katalogach praktycznie wszystkich aktualnych programów do projektowania ogrodów.

Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami!

Doradzimy

Doradzamy, pomagamy w wyborze oraz nadzorujemy inwestycje na każdym etapie współpracy.

Spakujemy

Spakujemy zakupione produkty, zabezpieczając je w taki sposób, by w nienaruszonym stanie dojechały na miejsce wskazane przez Klienta.

Dowieziemy

Dowieziemy zakupione przez Państwa produkty w każde miejsce na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

Ułożymy

Nasza oferta obejmuje także usługi brukarskie. Ułożymy zakupioną przez Państwa kostkę w sposób solidny i wizualnie satysfakcjonujący.

Jesteś zainteresowany ofertą? Napisz do nas!