Title Image

Libet Stampo

Linia Stampo zdobyła sobie uznanie wielu inwestorów dzięki niezwykłej staranności wykonania wszystkich produktów oraz nietypowemu podejściu do zagadnienia aranżacji przestrzeni. Choć Stampo to „tylko” 4 produkty, ilość ich możliwych połączeń i efektów do uzyskania jest nieograniczona, a to za sprawą dostępności wielu rozmiarów i opcji łączenia elementów o różnym kształcie.

Cztery produkty w linii to donice (w różnych rozmiarach), sześcian, piłka golfowa i kula (w różnych rozmiarach). Co warto podkreślić kula i piłka golfowa są produkowane w jednolitej, bezszwowej formie i jest to jedyne takie rozwiązanie na polskim rynku. Zyskują na tym walory dekoracyjne, tym bardziej że barwa białego betonu uwidacznia nawet najdrobniejsze wady powierzchni. Na szczęście w przypadku produktów linii Stampo nie ma z nimi najmniejszego problemu. Wysokiej jakości mieszanka betonu architektonicznego pozwala na uzyskanie doskonałej powierzchni, lekko matowej, miłej w dotyku i delikatnej. Dzięki fabrycznej impregnacji powierzchnia produktów jest już zabezpieczona przed zabrudzeniami i wilgocią, więc każdy produkt z serii Stampo można bezpośrednio umieścić na przeznaczonym dla niego miejscu.

Niezwykła dokładność odwzorowania symetrycznych, prostych brył i uniwersalna barwa w połączeniu z wysokiej jakości surowcem wykorzystanym do produkcji to podstawowe zalety produktów z linii Stampo. Każdy inwestor, który zdecyduje się na zakup dowolnego z nich, z pewnością wyraźnie odczuje zmianę w swoim otoczeniu – doskonałe dodatki to coś, czego w żaden sposób substytuować się nie da.

Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami!

Doradzimy

Doradzamy, pomagamy w wyborze oraz nadzorujemy inwestycje na każdym etapie współpracy.

Spakujemy

Spakujemy zakupione produkty, zabezpieczając je w taki sposób, by w nienaruszonym stanie dojechały na miejsce wskazane przez Klienta.

Dowieziemy

Dowieziemy zakupione przez Państwa produkty w każde miejsce na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

Ułożymy

Nasza oferta obejmuje także usługi brukarskie. Ułożymy zakupioną przez Państwa kostkę w sposób solidny i wizualnie satysfakcjonujący.

Jesteś zainteresowany ofertą? Napisz do nas!