Title Image

Donice

Donice to znakomite dopełnienie pięknego ogrodu. Nie wszystkie rośliny lubią i nie wszystkie mogą rosnąć bezpośrednio w gruncie, lecz przy donicach równie ważne jest i to, że one same mają genialne walory dekoracyjne. Niskie, wysokie, proste lub finezyjnie wykończone mogą stanowić podstawowy element architektury ogrodowej, dzięki której przestrzeń nawet bardzo przeciętnego ogrodu zamienia się w miejsce magiczne i mające niepowtarzalny charakter.

W naszej ofercie dominują donice ogrodowe wykonane z betonu, ale są też bardziej nowoczesne propozycje o prostych, modnych dziś kształtach i idealnie gładkiej, niemal lustrzanej powierzchni. Kształty i wzory są bardzo zróżnicowane, abyście mogli Państwo dobrać dowolne wykończenie do swojego ogrodu.

Do produkcji donic ogrodowych wykorzystywane są najwyższej jakości surowce, które gwarantują maksymalną trwałość również w najbardziej niesprzyjających warunkach, co pozwala długie lata cieszyć się pięknem donicy tak samo, jak w dniu zakupu i ustawienia w ogrodzie. Materiały, z których produkuje się donice ogrodowe, są w pełni ekologiczne, a przy tym niewrażliwe na wilgoć i niełatwe do skolonizowania przez glony, dzięki czemu wybierając donice z naszej oferty, nie musicie się Państwo martwić koniecznością częstego czyszczenia czy ryzykiem szybkiego ukruszenia donicy – te elementy architektury ogrodowej mogą wytrzymać długie lata i często jedynym powodem, dla którego inwestorzy usuwają stare donice, jest fakt, że się już one opatrzyły albo zmieniany jest wystrój całego ogrodu.