Rakowiecki tło 1
Witamy na stronie firmy RAKOWIECKI
+ 48 696 586 636    biuro@rakowiecki.com.pl

Systemy ogrodzeń

ogrodzenia libet

Ogrodzenia Libet

Ogrodzenia są dziś nie tylko zabezpieczeniem, ale i dekoracją posesji. Dotyczy to w równej mierze klasycznych ogrodzeń posesyjnych, jak również ogrodzeń przemysłowych. Podstawową zaletą systemów ogrodzeń jest modułowa budowa, która pozwala na stosunkowo tanie wykonanie całości ogrodzenia. Powtarzalność elementów nie musi jednak oznaczać monotonii, ponieważ możliwość wykonania elementów dekoracyjnych, słupków czy podmurówek sprawia, że całość nabiera znakomitych walorów estetycznych.
W naszej ofercie znajdują się systemy ogrodzeń dostosowane do zróżnicowanych potrzeb inwestorów zarówno pod względem użytkowym, jak i estetycznym. Wszystkie panele ogrodzeniowe będące podstawowymi elementami systemów, a także dodatkowe elementy metalowe zabezpieczane są przez cynkowanie, ocynk ogniowy lub malowanie proszkowe, a więc metody znane ze swojej trwałości i odporności na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Systemy ogrodzeń, których jesteśmy dystrybutorem, sprawdzone zostały przez tysiące inwestorów w najróżniejszych miejscach i zastosowaniach. Oferujemy typowe systemy ogrodzeń siatkowych, znakomicie sprawdzające się wokół obiektów przemysłowych, systemy ogrodzeń panelowych oraz ogrodzeń siatkowych do samodzielnego montażu z wypełnieniem kamiennym lub drewnianym. Te ostatnie zdobywają coraz większą popularność jako ogrodzenia posesyjne ze względu na bardzo dużą trwałość i efektowny wygląd. Wszystkie systemy ogrodzeniowe, jakie Państwu oferujemy, są systemami pełnymi: obejmują słupki, panele, bramy, furtki, a w niektórych wariantach także dodatkowe elementy dekoracyjne. Wszystkie systemy ogrodzeniowe obejmują również komplet niezbędnych elementów montażowych: złączek, obejm, śrub i nakrętek, a w razie konieczności również innych elementów objętych projektem systemu.

Wybór systemu ogrodzeniowego niesie ze sobą wiele korzyści, z których zdecydowanie największą jest kompletność zamówionego zestawu: wszystkie elementy systemu są do siebie estetycznie i funkcjonalnie dopasowane, dzięki czemu montaż przebiega sprawnie, a efekt wizualny jest zawsze bardzo dobry. Takiego komfortu i tej pewności nie dają ogrodzenia, do których wszystkie elementy zamawia się oddzielnie – tutaj wszystko jest projektowane razem, więc nie ma ryzyka niedopasowania elementów, a dodatkowo systemy ogrodzeniowe projektowane są w taki sposób, aby do minimum ograniczać trudności związane z montażem całości wokół posesji.