Rakowiecki tło 1
Witamy na stronie firmy RAKOWIECKI
+ 48 696 586 636    biuro@rakowiecki.com.pl

Place zabaw

Place zabaw to coraz chętniej zamawiane elementy funkcjonalne i dekoracyjne ogrodu. O ile jednak funkcja nie budzi wątpliwości, o tyle już, jeśli zapoznawaliście się z konkurencyjnymi ofertami, możecie Państwo nie wierzyć w walory dekoracyjne. Tymczasem swoją ofertę placów zabaw zbudowaliśmy w taki sposób, aby znalazły się w niej place zabaw nie tylko dostarczające mnóstwo frajdy, ale także estetyczne, starannie wykonane i zaprojektowane z pomysłem. Oczywiście – dziecięca wyobraźnia nawet najbrzydszy projekt potrafi przeistoczyć w coś pięknego, ale dobry wygląd zwykle idzie w przypadku placów zabaw w parze z bezpieczeństwem i tym kierowaliśmy się przy układaniu naszej oferty w tym zakresie.

Jeśli chcecie Państwo, aby Państwa ogród zamienił się w znakomite miejsce do zabawy, nie był tylko ogrodem pokazowym, ale żeby dawał radość wszystkim, również najmłodszym, plac zabaw jest logicznym i bardzo trafnym wyborem. Wykorzystując najlepsze gatunki drewna, dobierając jedynie zdrowy surowiec najwyższej klasy, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że wszystkie place zabaw firmy Rakowiecki są wyjątkowymi konstrukcjami, które będą mogły zapewnić znakomitą zabawę przez długie lata. Dzięki kilku doskonałym pomysłom w zakresie techniki i technologii udało się nam znacząco podnieść trwałość stosowanych rozwiązań, a całe place zabaw uczynić bezpiecznymi, choć niekrępującymi dziecięcej wyobraźni.

Wszystkie oferowane przez nas ogrodowe place zabaw to konstrukcje złożone z kilku połączonych ze sobą elementów. To daje większe możliwości niż ustawienie w ogrodzie kilku oddzielnych zabawek. Domki, drabinki, huśtawki i zjeżdżalnie są w naszych projektach połączone w taki sposób, aby korzystanie z nich dawało jak najwięcej radości. Poszczególne projekty różnią się od siebie wielkością, wzajemnym położeniem elementów oraz stopniem komplikacji, ale jest coś, co je łączy – jakość, bezpieczeństwo i olbrzymi potencjał generowania dziecięcego uśmiechu.

Jesteśmy przekonani, że wybór któregokolwiek z placów zabaw z naszej oferty pozwoli Państwu na zawsze odmienić oblicze ogrodu, sprawiając, że nie będzie on tylko miejscem wypoczynku, ale także aktywnej zabawy dla młodszych i trochę starszych dzieci. Zadbaliśmy jednak o to, aby zabawy te były maksymalnie bezpieczne – w projektowaniu wykorzystaliśmy sprawdzone rozwiązania zapewniające komfort i bezpieczeństwo, dodając kilka innowacji, które sprawiają, że trwałość i solidność wszystkich elementów konstrukcyjnych są jeszcze większe. To oznacza długie, naprawdę długie lata świetnej zabawy bez potrzebny konserwacji placu zabaw i jedynie przy podstawowej pielęgnacji drewnianych elementów.