Rakowiecki tło 1
Witamy na stronie firmy RAKOWIECKI
+ 48 696 586 636    biuro@rakowiecki.com.pl

Libet Stampo

stampo donica

Stampo Donica

Stampo Sześcian

Stampo Piłka Golfowa

stampo kula

Stampo Kula

stampo plaster miodu

Stampo Plaster Miodu

Linia Stampo zdobyła sobie uznanie wielu inwestorów dzięki niezwykłej staranności wykonania wszystkich produktów oraz nietypowemu podejściu do zagadnienia aranżacji przestrzeni. Choć Stampo to „tylko” 4 produkty, ilość ich możliwych połączeń i efektów do uzyskania jest nieograniczona, a to za sprawą dostępności wielu rozmiarów i opcji łączenia elementów o różnym kształcie.

Cztery produkty w linii to donice (w różnych rozmiarach), sześcian, piłka golfowa i kula (w różnych rozmiarach). Co warto podkreślić kula i piłka golfowa są produkowane w jednolitej, bezszwowej formie i jest to jedyne takie rozwiązanie na polskim rynku. Zyskują na tym walory dekoracyjne, tym bardziej że barwa białego betonu uwidacznia nawet najdrobniejsze wady powierzchni. Na szczęście w przypadku produktów linii Stampo nie ma z nimi najmniejszego problemu. Wysokiej jakości mieszanka betonu architektonicznego pozwala na uzyskanie doskonałej powierzchni, lekko matowej, miłej w dotyku i delikatnej. Dzięki fabrycznej impregnacji powierzchnia produktów jest już zabezpieczona przed zabrudzeniami i wilgocią, więc każdy produkt z serii Stampo można bezpośrednio umieścić na przeznaczonym dla niego miejscu.

Niezwykła dokładność odwzorowania symetrycznych, prostych brył i uniwersalna barwa w połączeniu z wysokiej jakości surowcem wykorzystanym do produkcji to podstawowe zalety produktów z linii Stampo. Każdy inwestor, który zdecyduje się na zakup dowolnego z nich, z pewnością wyraźnie odczuje zmianę w swoim otoczeniu – doskonałe dodatki to coś, czego w żaden sposób substytuować się nie da.