Rakowiecki tło 1
Witamy na stronie firmy RAKOWIECKI
+ 48 696 586 636    biuro@rakowiecki.com.pl

Libet Completto

completto-cadena

Completto Cadena

completto-cegla-split

Completto Cegla Split

Completto Gazon Trapezowy

completto-kamien-ogrodowy

Completto Kamien Ogrodowy

completto-kravento-alto

Completto Kravento Alto

completto-kravento-basso

Completto Kravento Basso

completto-kravento-grande

Completto Kravento Grande

completto-murja

Completto Murja

Completto Natulit Massimo

completto-ogrodzenie

Completto Ogrodzenie

Completto Palisada Classic

completto-palisada-rustykalna

Completto Palisada Rustykalna

completto-palisada-split

Completto Palisada Split

Completto Palladio

Completto Piastra

completto-stopien-schodowy-maxima

Completto Stopien Schodowy Maxima

completto-stopien-schodowy-split

Completto Stopien Schodowy Split

Completto Stopien Schodowy Venetia

Seria Completto to zestaw dodatków do wszystkich aranżacji, wykonanych z betonu, kamienia, drewna, a także aranżacji ogrodowych. Completto łączy w sobie to, co najważniejsze dla każdego inwestora: funkcjonalność dodatkowych elementów, bardzo wyszukaną estetykę, a jednocześnie trwałość, która sprosta nawet największym wymaganiom.

Completto to między innymi gazony, palisady, stopnie, elementy murków czy ogrodzeń. Każdy z tych elementów wykonany jest z innego materiału i dostępny w odmiennych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można z łatwością dostosować elementy dekoracyjne do charakteru każdej aranżacji, a także wykorzystać je jako samodzielną ozdobę.

Gama produktów Completto jest z jednej strony dostosowana do pozostałych produktów firmy Libet (również dostępnych w naszej ofercie), a z drugiej stanowi samodzielny zestaw elementów, które, aby wyglądały pięknie, nie potrzebują doskonałej aranżacji – same ją udoskonalą. W serii Completto nie brakuje elementów wręcz przeznaczonych do samodzielnego stosowania, w tym splitowanych cegieł – poszukiwanego wykończenia ocembrowania studni albo elewacji, a także murków i ogrodzeń: takie elementy nie wymagają szczególnej oprawy, bo ich naturalny charakter sam w sobie podnosi walory estetyczne przestrzeni, nie ograniczając jednocześnie w niczym jej funkcjonalności. Pozostałe elementy również można wykorzystywać poza połączeniami z innymi seriami produktów, dlatego zachęcamy, abyście Państwo zapoznali się z całą ofertą niezależnie od tego, jaką aranżację chcecie udoskonalić.