biuro@rakowiecki.com.pl
Title Image

Libet Impressio

Wykonane w nowoczesnej technologii wet- cast płyty tarasowe Impressio idealnie odwzorowują fakturę i kolorystykę kamieni naturalnych: piaskowca, wapienia i łupka. Dzięki nim otoczenie domu zyskuje słoneczny i naturalny klimat śródziemnomorskiej rezydencji. Płyty Impressio doskonale współgrają z powierzchniami wyłożonymi kostkami szlachetnymi Libet Decco. Można je zamówić zarówno w postaci w gotowych zestawów, jak i elementów do samodzielnego połączenia. Nie sprawiają trudności w utrzymaniu – do ich okresowej pielęgnacji wystarczy zastosować Libet Impregnat.

Kolekcja płyt tarasowych Impressio to efekt przeniesienia w XXI wiek ideałów piękna z antycznego Śródziemnomorza. Inspiracją dla konkretnych typów płyt były różne, bardzo od siebie odmienne kamienie dekoracyjne i wykończeniowe powszechnie używane wtedy, kiedy o stylu pop-art nikt nie słyszał. Impressio to seria będąca jak najbardziej udaną próbą odczarowania antycznych wykończeń w taki sposób, aby stały się one ponadczasowe i uniwersalne.

Estetyka płyt z rodziny Impressio, ich wielkość, kształt, kolory – wszystko to zostało oddane inwestorom do interpretacji. Same płyty można oceniać pod kątem technicznym i estetycznym, ale dopiero kompletna aranżacja tarasu pozwala na to, żeby rozwikłać tajemnicę niezwykłego uroku. Technicznie są to jedne z najdoskonalszych płyt tarasowych dostępnych na polskim rynku. Jest to zasługa przede wszystkim świetnie dobranej mieszanki mineralnej, choć oczywiście parametry procesu wytwarzania płyt również nie są tu bez znaczenia. Dla Państwa z pewnością najważniejsze jest, że dzięki doświadczeniu i wiedzy producenta, udało się stworzyć kolekcję Impressio, która może zdumieć nie tylko walorami estetycznymi, ale też funkcjonalnością: trwałość płyt jest olbrzymia, a ich odporność właściwie na wszystkie szkodliwe czynniki – ekstremalna.

Jeśli należycie Państwo do grupy inwestorów, którzy wierzą, że istnieje coś takiego, jak ponadczasowe wzorce piękna w aranżacji otoczenia, to z pewnością dostrzeżecie Państwo piękno tej serii. A jeśli nie wierzycie Państwo w nieprzemijające piękno – tym bardziej zwróćcie Państwo uwagę na kolekcję Impressio – zaczniecie wierzyć.