biuro@rakowiecki.com.pl
Title Image

Libet Ceramic

Ceramic to dwuelementowa rodzina płyt gresowych. Mimo niewielkiej ilości produktów, możliwości wykorzystania jej są bardzo rozległe. Rodzina Ceramic sprawdza się we wszystkich zastosowaniach zewnętrznych, w których funkcjonalność ma pierwszeństwo przed estetykę. W tym przypadku jednak nie do końca jest to prawda, ponieważ Ceramic to płyty gresowe o wspaniałym projekcie estetycznym i niezwykłej kolorystyce, która nawet przy skromnej palecie daje efekty przejść tonalnych i niezwykle skomplikowanych rysunków z głębią.

Najważniejszym jednak elementem płyt Ceramic nie jest barwnik, ale kruszywo, z którego powstają. To jemu płyty te zawdzięczają olbrzymią odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Nie ma takiego miejsca, w którym warunki byłyby dla płyt z tej rodziny zbyt wymagające. Dzięki skomplikowanym procesom produkcyjnym i drobiazgowej kontroli jakości, każda z płyt gresowych należących do rodziny Ceramic, jest dziełem sztuki użytkowej. Spełnia najwyższe wymagania funkcjonalne i nie pozostawia nic do życzenia, jeśli chodzi o estetykę.

Ceramic to propozycja dla inwestorów poszukujących uniwersalnych i wszechstronnych materiałów, będących odpowiedzią na wiele problemów jednocześnie. Ceramic to rodzina płyt gresowych, które sprawdzają się wszędzie, a których estetyka nie tylko nie zagraża najbardziej prestiżowym pomysłom na aranżacje, ale wręcz dodaje powabu tym mniej dopracowanym. Warto przyjrzeć się tym produktom, ponieważ one, mimo pozornej prostoty, mają olbrzymie znaczenie dla większości projektów.