biuro@rakowiecki.com.pl
Title Image

Kostka brukowa

Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Rakowiecki to firma z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem w branży kostkarskiej, kamieniarskiej i ogrodniczej. Cechuje nas dbałość o szczegóły, dokładność i skrupulatność wykonywanej pracy. Każdy klient jest dla Nas na wagę złota. Wychodzimy naprzeciw problemom naszych klientów, doradzamy i dobieramy materiał, który sprosta upodobaniom wizualnym przyszłych użytkowników. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, dzięki współpracy z producentami, którzy są pionierami w swojej dziedzinie. Ofertę kierujemy dla klientów mieszkających w Łodzi i na terenie województwa łódzkiego.

Oferta kostki brukowej Libet:

Wieloletnie doświadczenie w branży brukarskiej i kostkarskiej utwierdza naszych klientów w przekonaniu, że oferujemy materiały najwyższej jakości, sprawdzone i solidne. Kostka brukowa Libet jest chętnie wybieranym materiałem do realizacji brukarskich, ze względu na swój pionierski charakter i otwartość na nowe trendy.

W naszym asortymencie zakupić można:

Decco Aspero – antypoślizgowa kostka o ekskluzywnej powierzchni, wykonanej ze szlachetnego kruszywa. Cechuje ją nowoczesna forma, wysoka funkcjonalność i walory estetyczne. Interesująco prezentuje się w nowoczesnych założeniach ogrodowych.

Decco Antico – stylizowane postarzane kostki o szlachetnej obróbce i delikatnie zaokrąglonych, nierównych krawędziach. Chętnie wybierane do zestawień z historyczną zabudową oraz otoczenia charakteryzującego się stylem eklektycznym.

Decco Monocolor – produkty w jednolitej, zdecydowanej kolorystyce, występujące w zróżnicowanych kształtach i formatach, charakteryzujące się dodatkowa impregnacja ALS lub PHC. Idealnie komponujące się z nowoczesną architekturą.

Decco Elegante – kostki o powierzchni z kruszyw naturalnych, charakteryzujące się wysokim stopniem antypoślizgowości, szlachetnym wyglądem oraz wszechstronnym zastosowaniem.

Decco Colormix – kostki o szlachetnej linii, wyróżniającej się bogatą paletą barw – melanżu kolorystycznego. Kostki Colormix posiadają unikalny system ochronny ALS. Pozwalają tworzyć niebanalne nawierzchnie i uzyskać modne rozwiązania o eleganckim wykończeniu. Idealnie sprawdzają się na taras, ogród lub podjazd.

Impressio – nowoczesne płyty tarasowe wykonane w technologii wet – cast. Cechuje je naturalna kolorystyka i faktura. Inspirowane są naturalnymi skałami, drewnem. Wzory nawiązują do tradycji architektury śródziemnomorskiej.

Ceramic – wysokiej jakości włoskie gresy porcelanowe. Wyróżniają się doskonałymi parametrami, najwyższej klasy estetyką, odpornością na plamy, środki chemiczne i zarysowania. Wykorzystywane na nawierzchnie, tarasy, stopnie schodowe, ścieżki ogrodowe, nawierzchnie przybasenowe, a także elewacje budynków i ścian ozdobnych.

Completto – seria produktów uzupełniających pozostałe produkty z oferty. Do linii Completto należą: dekoracyjne płyty z trawertynu, łupek, palisady ozdobne, systemy ogrodzeniowe, stopnie schodowe, gazony, obrzeża trawnikowe oraz grysy i otoczaki ozdobne.

Libet Classic – seria klasycznych kostek brukowych Classic jest wybierana do dużych założeń inwestycyjnych i kameralnych przestrzeni ogrodowych. Kostki posiadają stonowaną kolorystykę i proste kształty geometryczne, które nie konkurują wizualnie z innymi aspektami otoczenia.