Rakowiecki tło 1
Witamy na stronie firmy RAKOWIECKI
+ 48 696 586 636    biuro@rakowiecki.com.pl

Kostka brukowa

decco aspero

Libet Decco Aspero

decco antico

Libet Decco Antico

decco elegante

Libet Decco Elegante

Libet Decco Monocolor

Libet Decco Colormix

impressio

Libet Impressio

ceramic

Libet Ceramic

Libet Classic

completto

Libet Completto

Dla jednych to tylko praca zawodowa, a dla Nas kostka brukowa jest czymś więcej. To pasja, które oddajemy się od wielu lat i dzięki temu mają Państwo pewność, że wiążąc się z Naszą firmą jakość otrzymanych produktów będzie najwyższej klasy. W swojej ofercie posiadamy kostkę brukową najróżniejszych wzorów, modeli i kształtów. Do zastosowania niemalże w każdej dziedzinie brukarskiej. Zarówno firmowy parking, przemysłowy podjazd, jak i chodnik oraz alejka ogrodowa będą idealnie wyglądać jeśli tylko zdecydują się Państwo na skorzystanie z bogatej palety oferowanych przez Nas produktów.

Klient oczekuje od Nas by kostka brukowa którą otrzyma była najlepszej jakości a jej montaż odbył się profesjonalnie- właśnie to jest podstawą Naszej działalności. Spełniamy oczekiwania Naszych kontrahentów z miejsca licząc, że jeszcze kiedyś wrócą i po raz kolejny ubijemy świetny interes. Przy czym z Naszego punktu widzenia ma on być świetny dla obu stron, bowiem działamy w myśl starej zasady, iż klient to Nasz Pan.

Dla naszych klientów oferujemy szeroki wybór kostki granitowej oraz kostki brukowej. Oferowana przez naszą firmę kostka brukowa oraz kostka granitowa są wyrobami najwyższej jakości. Dzięki temu że utrzymujemy wysokie stany magazynowe kostki brukowej i granitowej, jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie i oferować bardzo konkurencyjne ceny.

Firma Libet jest liderem na polskim rynku w branży kostki brukowej. Czerpiemy z najlepszych wzorców i rozwiązań w zakresie nowoczesnych technologii i jakości produkcji, co z powodzeniem przekłada się na jakość wyrobów. Naszą misją jest twórcza kreacja otoczenia. Pragniemy przyczynić się do tego, by miejsca ważne i bliskie były nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne. Dlatego nasze produkty wyróżniają się bogactwem kształtów, kolorów i typów powierzchni. Umożliwia to realizację najbardziej niestandardowych rozwiązań, które podkreślają niepowtarzalny charakter domu i jego otoczenia. Nasza oferta to również profesjonalne doradztwo. Na podstawie projektów naszych architektów zrealizowano już ponad 1000 inwestycji – wśród nich wiele aranżacji posesji prywatnych, centrów handlowych oraz obiektów architektury miejskiej. Ich wiedza i doświadczenie pomogą Państwu wybrać odpowiednie materiały i efektownie je wykorzystać. Dzięki projektom nawierzchni zyskają Państwo gwarancję, że powstała aranżacja będzie harmonijną i oryginalną ozdobą każdego domu czy obiektu.