biuro@rakowiecki.com.pl
Title Image

Kostka brukowa

Dla jednych to tylko praca zawodowa, a dla Nas kostka brukowa jest czymś więcej. To pasja, które oddajemy się od wielu lat i dzięki temu mają Państwo pewność, że wiążąc się z Naszą firmą jakość otrzymanych produktów będzie najwyższej klasy. W swojej ofercie posiadamy kostkę brukową najróżniejszych wzorów, modeli i kształtów. Do zastosowania niemalże w każdej dziedzinie brukarskiej. Zarówno firmowy parking, przemysłowy podjazd, jak i chodnik oraz alejka ogrodowa będą idealnie wyglądać jeśli tylko zdecydują się Państwo na skorzystanie z bogatej palety oferowanych przez Nas produktów.

Klient oczekuje od Nas by kostka brukowa którą otrzyma była najlepszej jakości a jej montaż odbył się profesjonalnie- właśnie to jest podstawą Naszej działalności. Spełniamy oczekiwania Naszych kontrahentów z miejsca licząc, że jeszcze kiedyś wrócą i po raz kolejny ubijemy świetny interes. Przy czym z Naszego punktu widzenia ma on być świetny dla obu stron, bowiem działamy w myśl starej zasady, iż klient to Nasz Pan.

Dla naszych klientów oferujemy szeroki wybór kostki granitowej i brukowej. Oferowane przez naszą firmę kostki brukowe i granitowe są wyrobami najwyższej jakości. Dzięki temu że utrzymujemy wysokie stany magazynowe, jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie i oferować bardzo konkurencyjne ceny.

Firma Libet jest liderem na polskim rynku w branży kostki brukowej. Czerpiemy z najlepszych wzorców i rozwiązań w zakresie nowoczesnych technologii i jakości produkcji, co z powodzeniem przekłada się na jakość wyrobów. Naszą misją jest twórcza kreacja otoczenia. Pragniemy przyczynić się do tego, by miejsca ważne i bliskie były nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne. Dlatego nasze produkty wyróżniają się bogactwem kształtów, kolorów i typów powierzchni. Umożliwia to realizację najbardziej niestandardowych rozwiązań, które podkreślają niepowtarzalny charakter domu i jego otoczenia. Nasza oferta to również profesjonalne doradztwo. Na podstawie projektów naszych architektów zrealizowano już ponad 1000 inwestycji – wśród nich wiele aranżacji posesji prywatnych, centrów handlowych oraz obiektów architektury miejskiej. Ich wiedza i doświadczenie pomogą Państwu wybrać odpowiednie materiały i efektownie je wykorzystać. Dzięki projektom nawierzchni zyskają Państwo gwarancję, że powstała aranżacja będzie harmonijną i oryginalną ozdobą każdego domu czy obiektu.