biuro@rakowiecki.com.pl
Title Image

Otoczaki

Otoczaki o średnicy kilku do kilkunastu centymetrów, idealnie wygładzone, obłe, pozbawione jakichkolwiek ostrych krawędzi, o delikatnej powierzchni to jedne z najchętniej wybieranych typów kamieni naturalnych do ogrodu. Znakomicie sprawdzają się jako wykończenie podjazdów, a także w otoczeniu altan czy domków, jako wypełnienie dna oczek wodnych, sztucznych strumieni i w wielu innych zastosowaniach. Olbrzymia różnorodność kolorystyczna wiele typów skał, z których otoczaki powstają, w wielu przypadkach wyraźny rysunek na powierzchni kamienia i specyficzny kształt, nieco inny dla różnych typów skał – to te czynniki sprawiają, że otoczaki z naszej oferty mają tak różne oblicza i tak różne zastosowania. Każdy z tych kamieni jest nieco inny, każdy ma inne właściwości i w innych zastosowaniach sprawdza się najlepiej.

W ofercie firmy Rakowiecki znajdziecie Państwo 20 gatunków otoczaków – każda partia kamieni jest przez nas bardzo dokładnie sprawdzana pod kątem zgodności kalibru oraz jakości dostarczonego surowca. To, że kamienie są naturalne i w związku z tym mają pewne niedoskonałości, nie oznacza, że sprzedajemy je wszystkie – otoczaki muszą być idealnie gładkie, muszą mieć delikatną powierzchnię, muszą wreszcie cechować się odpowiednią odpornością, abyśmy mogli zapewnić Państwu dostawę najwyższej próby kamieni, które będą świetnie wyglądały i spełniały swoją funkcję.

Jeśli w tym portfolio – jednym z bogatszych w kraju – nie będziecie Państwo mogli znaleźć otoczaków idealnych, skontaktujcie się Państwo z naszymi doradcami w celu uzyskania pomocy w wyborze idealnego kamienia.