biuro@rakowiecki.com.pl
Title Image

Kamień naturalny ogrodowy

Kamień Naturalny
Wychodząc naprzeciw wszechobecnej modzie mamy w swej ofercie kamień naturalny w rozlicznym wachlarzu wzorów, kolorów, odmian oraz stylów. Dzięki takiej różnorodności każdy klient znajdzie odpowiedni kamień naturalny jakiego poszukiwał od dawna. Posiadając wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić swoim klientom by wybrali tylko i wyłącznie odpowiedni rodzaj kamieni naturalnych, tak aby tworzył one wraz z domem czy też ogrodem idealną kompozycję.

Kamień naturalny – wiele rodzajów
Oferujemy wszelkie rodzaje ogrodowego kamienia naturalnego, takie jak: Piaskowiec, Gnejs, Otoczaki, Łupki, Serpentynit, Żwiry, Grysy, Dolomit i płyty granitowe.

Kamienie naturalne to jeden z najpopularniejszych obecnie materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych. Znakomicie sprawdza się jako wykończenie nawierzchni alejek ogrodowych, jako nawierzchnia podjazdów, a także jako element dekoracyjny w wielu ogrodach. Nasza oferta jest niezwykle bogata i obejmuje kamienie różnych typów i wielkości, pochodzące z różnych skał, a więc i o różnych właściwościach. W wielu przypadkach dodatkowym atutem jest bardzo duża paleta barw o naturalnej dla kamieni zmienności. Dzięki temu możecie Państwo dobrać kamień odpowiedni do swoich potrzeb- nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki gatunek skały w konkretnych zastosowaniach sprawdzi się najlepiej, abyście uniknęli Państwo rozczarowań. Kamienie są bowiem synonimem trwałości, ale każdy z nich ma swoją piętę achillesową, tak samo, jak każdy ma zastosowania, w których sprawdza się idealnie. Cała oferta firmy Rakowiecki skomponowana jest w taki sposób, abyście mogli Państwo zamówić kamień, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym, a my jesteśmy od tego, aby pomóc Państwu podjąć najlepszą decyzję.

Wszystkie kamienie naturalne w naszej ofercie cechują się wysoką jakością. Starannie przyglądamy się miejscom pochodzenia sprzedawanych przez nas surowców, kontrolujemy jakość kamieni i przeznaczamy do sprzedaży jedynie te partie, które spełniają ściśle określone kryteria, aby móc Państwu zagwarantować, że niezależnie od tego, jakiego wyboru Państwo dokonacie, na pewno będzie to dobry wybór. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości albo kiedy nie znajdziecie Państwo poszukiwanego kamienia w naszej podstawowej ofercie, bardzo prosimy o kontakt – z ogromną przyjemnością zrobimy wszystko, aby zaspokoić Państwa potrzeby.