Rakowiecki tło 1
Witamy na stronie firmy RAKOWIECKI
+ 48 696 586 636    biuro@rakowiecki.com.pl

Kamień naturalny ogrodowy

Libet Patio 1

Libet Patio

Bryły i głazy

Bryły i głazy

Kora kamienna

Kora kamienna

Piaskowiec

Kamień Naturalny
Wychodząc naprzeciw wszechobecnej modzie mamy w swej ofercie kamień naturalny w rozlicznym wachlarzu wzorów, kolorów, odmian oraz stylów. Dzięki takiej różnorodności każdy klient znajdzie odpowiedni kamień naturalny jakiego poszukiwał od dawna. Posiadając wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić swoim klientom by wybrali tylko i wyłącznie odpowiedni rodzaj kamieni naturalnych, tak aby tworzył one wraz z domem czy też ogrodem idealną kompozycję.

Kamień naturalny – wiele rodzajów
Poza samą ofertą, w której znajda Państwo rozliczne kamienie naturalne oferujemy również obróbkę takowych elementów budowlanych i dekoracyjnych celem ich odpowiedniej adaptacji do oczekiwanych potrzeb. Nie zawsze bowiem kamień naturalny przybiera odpowiednią formę, dlatego też w Naszej siedzibie, lub też już na terenie posesji klienta jesteśmy w stanie dokonań przeróżnych zmian, modyfikacji i przeróbek celem osiągnięcia idealnej i pożądanej formy kamieniarskiej.
Oferujemy wszelkie rodzaje ogrodowego kamienia naturalnego, takie jak: Piaskowiec, Gnejs, Otoczaki, Łupki, Serpentynit, Żwiry, Grysy, Dolomit i płyty granitowe.

Kamienie naturalne to jeden z najpopularniejszych obecnie materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych. Znakomicie sprawdza się jako wykończenie nawierzchni alejek ogrodowych, jako nawierzchnia podjazdów, a także jako element dekoracyjny w wielu ogrodach. Nasza oferta jest niezwykle bogata i obejmuje kamienie różnych typów i wielkości, pochodzące z różnych skał, a więc i o różnych właściwościach. W wielu przypadkach dodatkowym atutem jest bardzo duża paleta barw o naturalnej dla kamieni zmienności. Dzięki temu możecie Państwo dobrać kamień odpowiedni do swoich potrzeb- nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki gatunek skały w konkretnych zastosowaniach sprawdzi się najlepiej, abyście uniknęli Państwo rozczarowań. Kamienie są bowiem synonimem trwałości, ale każdy z nich ma swoją piętę achillesową, tak samo, jak każdy ma zastosowania, w których sprawdza się idealnie. Cała oferta firmy Rakowiecki skomponowana jest w taki sposób, abyście mogli Państwo zamówić kamień, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym, a my jesteśmy od tego, aby pomóc Państwu podjąć najlepszą decyzję.

Oferta naturalnych kamieni ogrodowych jest segmentowana zgodnie z wielkością i kształtem kamieni, jeśli jednak nie znajdziecie Państwo produktu idealnego, prosimy o kontakt, ponieważ poza dostarczaniem zamówionych kamieni naturalnych, zajmujemy się także obróbką surowców skalnych, dzięki czemu w większości przypadków jesteśmy w stanie poprawić naturę w taki sposób, abyście otrzymali Państwo kamień takiej wielkości i kształtu, jaki jest akurat potrzebny. Obrabiamy również kamienie budowlane, dlatego potraktujcie Państwo niniejszą ofertę jako standardowe portfolio, które jednak możemy rozbudować specjalnie po to, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.
Wszystkie kamienie naturalne w naszej ofercie cechują się wysoką jakością. Starannie przyglądamy się miejscom pochodzenia sprzedawanych przez nas surowców, kontrolujemy jakość kamieni i przeznaczamy do sprzedaży jedynie te partie, które spełniają ściśle określone kryteria, aby móc Państwu zagwarantować, że niezależnie od tego, jakiego wyboru Państwo dokonacie, na pewno będzie to dobry wybór. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości albo kiedy nie znajdziecie Państwo poszukiwanego kamienia w naszej podstawowej ofercie, bardzo prosimy o kontakt – z ogromną przyjemnością zrobimy wszystko, aby zaspokoić Państwa potrzeby.