Title Image

Kamień elewacyjny

Kamień elewacyjny to proste, naturalne, ale niezwykle efektowne i prestiżowe wykończenie elewacji. Układa się go w postaci stosunkowo cienkich płytek kamiennych, przy czym to inwestor decyduje, czy chce pokryć kamieniem całą elewację, czy jedynie do pewnej wysokości. W obu tych zastosowaniach oferowany przez nas kamień elewacyjny sprawdzi się znakomicie.

Specjalnie dla Państwa wprowadziliśmy do oferty kamień elewacyjny najwyższej próby – wielu producentów bowiem używa do wyrobu kamienia elewacyjnego odpadów, które mają gorszy wygląd i gorsze właściwości użytkowe. My zrobiliśmy inaczej – kupując kamień elewacyjny w firmie Rakowiecki, macie Państwo pewność, że jest to materiał najwyższej jakości, doskonale obrobiony, bezpieczny, charakteryzujący się pełną trwałością i znakomitymi właściwościami użytkowymi.

Dzięki naszemu kamieniowi elewacyjnemu możecie Państwo w sposób niemal dowolny wykończyć elewację, sprawiając, że nawet najbardziej zwyczajny projekt domu stanie się zdecydowanie bardziej prestiżowy i jeszcze piękniejszy. Użycie kamienia elewacyjnego pozwala także w wyśmienity sposób zabezpieczyć głębiej położone warstwy wykończeniowe przed uszkodzeniem wskutek kontaktu z zanieczyszczeniami lub kwaśnym deszczem. W przypadku Państwa projektu kamień elewacyjny będzie kropką nad i, wisienką na torcie, czymś, co nada ostateczny charakter całemu wykończeniu i podkreśli indywidualny styl. To w końcu jeden z tych materiałów, który nie stracił swojej atrakcyjności, a wręcz przeciwnie – upływający czas jest najlepszym dowodem na to, że nie możecie Państwo wybrać lepszego materiału wykończeniowego niż kamienie elewacyjne.

Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami!

Doradzimy

Doradzamy, pomagamy w wyborze oraz nadzorujemy inwestycje na każdym etapie współpracy.

Spakujemy

Spakujemy zakupione produkty, zabezpieczając je w taki sposób, by w nienaruszonym stanie dojechały na miejsce wskazane przez Klienta.

Dowieziemy

Dowieziemy zakupione przez Państwa produkty w każde miejsce na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

Ułożymy

Nasza oferta obejmuje także usługi brukarskie. Ułożymy zakupioną przez Państwa kostkę w sposób solidny i wizualnie satysfakcjonujący.

Jesteś zainteresowany ofertą? Napisz do nas!