biuro@rakowiecki.com.pl
Title Image

Domy i altany

Drewniane domy i altany to niezbędny element każdego ogrodu, który ma być czymś więcej, niż tylko przydomową rabatką. Dobrze dobrana altanka ogrodowa będzie miejscem spotkań towarzyskich, spędzania wolnego czasu, a w przypadku niektórych z Państwa zapewne też idealnym miejscem pracy. Aby jednak tak było, należy skupić się na kilku aspektach: doborze odpowiedniej wielkości domku lub altany, wysokiej jakości materiałach oraz estetyce poszczególnych rozwiązań.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkadziesiąt różniących się między sobą projektów altan i domów. Wszystkie one łączy jedno: najwyższej klasy materiały, które sprowadzamy od sprawdzonych producentów, aby mieć pewność, że drewno jest całkowicie zdrowe i należycie zabezpieczone. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować, że wszystkie konstrukcje przetrwają długie lata bez potrzeby wykonywania jakichkolwiek zabiegów konserwacyjnych i jedynie przy minimalnej pielęgnacji drewna.

Domy i altany, które zaprojektowaliśmy, reprezentują najróżniejsze style estetyczne. Od niewielkich, skromnych, ale przytulnych altan po bardzo duże, przestronne, pyszne ogrodowe salony, które z powodzeniem staną się wizytówką Państwa posesji. Różne są też konwencje kolorystyczne i dekoracyjne, dzięki czemu będziecie Państwo mogli z powodzeniem dobrać sobie taki wariant, który będzie się najlepiej komponował w Państwa ogrodzie. Zadbaliśmy też o to, aby poszczególne modele różniły się stopniem zabudowania ścian, kształtem przestrzeni użytkowej czy sposobem ustawienia. Jednym słowem – różnorodność jest tak wielka, że na pewno znajdziecie u nas Państwo swoją wymarzoną altanę.

Wszystkie konstrukcje dostarczamy pod wskazany przez Państwa adres i chętnie zmontujemy altanę, abyście już Państwo nie musieli się niczym przejmować. Choć projekty są dość proste w montażu, dysponując odpowiednimi narzędziami i dużą wprawą na pewno poradzimy sobie z tym szybciej, a właściwie zmontowana altana będzie jeszcze trwalsza i solidniejsza.

Tylko od Państwa zależy, w jaki sposób zdecydujecie się Państwo wykorzystać swoją nowo zakupioną altanę – my ze swojej strony gwarantujemy, że niezależnie od Państwa oczekiwań, w naszej ofercie znajduje się projekt, który spełni wszystkie pokładane w nim nadzieje. Jeśli chodzi o domy i altany z drewna, stawiamy przede wszystkim na bezkompromisową jakość, ponieważ wierzymy, że również dla Państwa ważniejsza jest trwałość i estetyka, a nie pieniądze, ponieważ jakość pamięta się dłużej niż cenę.