biuro@rakowiecki.com.pl
Title Image

Domy i altany

Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Rakowiecki to firma z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem w branży kostkarskiej, kamieniarskiej i ogrodniczej. Cechuje nas dbałość o szczegóły, dokładność i skrupulatność wykonywanej pracy. Każdy klient jest dla Nas na wagę złota. Wychodzimy naprzeciw problemom naszych klientów, doradzamy i dobieramy materiał, który sprosta upodobaniom wizualnym przyszłych użytkowników. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, dzięki współpracy z producentami, którzy są pionierami w swojej dziedzinie. Ofertę kierujemy dla klientów mieszkających w Łodzi i na terenie województwa łódzkiego.

Altany i domy drewniane to świetny sposób na stworzenie biura w ogrodzie, realizacje domku na narzędzia ogrodowe lub swój własny warsztat. Domki drewniane są świetną podstawą do realizacji inwestycji oferującej domkami letniskowe na wynajem. Są również chętnie wybierane na budowę prywatnego domku na sezonowe wypady za miasto lub jako wolnostojący domek posadowiony na działce warzywno – rekreacyjnej.

Konstrukcja

Wnętrza domków drewnianych z naszej oferty są funkcjonalne, przestronne i posiadają ustawne pomieszczenia. Zapewniają wygodę w użytkowaniu i łatwość życia na co dzień. Domki są możliwe do postawienia na zgłoszenie, ze względu na niewielką powierzchnię użytkową. Lekkie w konstrukcji domki drewniane są wykonane z impregnowanego drewna odpornego na działanie wilgoci i promieniowania UV, które zabezpieczają drewno po złożeniu konstrukcji. Szybkość montażu, dobra izolacja termiczna i akustyczna domków oraz sposób przygotowania, przypominają paczkę do złożenia mebli z Ikei. W łatwy sposób, na bazie instrukcji, można samodzielnie złożyć konstrukcje naszych domków drewnianych na swoim terenie.

Oferta altan i domków drewnianych

W naszej ofercie dostępnych jest kilkadziesiąt projektów altan i domów, wykonanych z najwyższej klasy materiałów sprowadzanych od sprawdzonych producentów. Domki z oferty dostosowane są pod różne oczekiwania klientów i cechują się oryginalnym stylem oraz zróżnicowaną estetyką. Altany i domki dostarczamy w obrębie województwa łódzkiego oraz zapewniamy pełne doradztwo w zakresie wyboru ostatecznej wersji i sposobu montażu.