biuro@rakowiecki.com.pl
Title Image

Architektura ogrodowa

Architektura ogrodowa to w dowolnym ujęciu wszystkie te elementy, które sprawiają, że ogród nabiera własnej osobowości, własnej charakterystyki is specyficznego klimatu. Musicie zdać sobie Państwo sprawę z tego, że wszystkie ogrody dziś na początku wyglądają prawie tak samo – tak, jak wykończenie domu sprawia, że z jednego projektu powstaje milion konstrukcji wyraźnie różnych, tak architektura ogrodowa potrafi sprawić, że na kanwie jednego tylko projektu powstaną niezliczone ogrody o charakterach tak różnych, jak osobowości inwestorów.

Architekturą ogrodową może stać się wszystko: od ławek, przez donice, fontanny, aż po klasyczne rzeźny i elementy dekoracyjne. W swojej ofercie zebraliśmy wiele elementów architektury ogrodowej, z których część łączy w sobie walory funkcjonalne z estetycznymi, a część stanowi przede wszystkim dekoracyjne wykończenie przestrzeni ogrodu. Skupiając się we wszystkich przypadkach na oryginalnej formie, nie zapominaliśmy jednak o najwyższej jakości. Na pewno bowiem zdajecie sobie Państwo sprawę z tego, że architektura ogrodowa musi znosić zmiany temperatur, działanie wilgoci i palącego słońca, mrozu i wielu innych szkodliwych czynników. Z tego powodu w naszej ofercie znalazło się mniej produktów niż u niektórych konkurencyjnych dostawców, ale za to trafiły do katalogu jedynie te wyroby, których jakość jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować i co do których możecie mieć Państwo pewność, że przez długie lata będą stanowiły nieskazitelną ozdobę ogrodu.

Cały katalog architektury ogrodowej podzieliliśmy na cztery części: fontanny, donice, rzeźby i Libet Stampo, serię wyrobów najbardziej prestiżowego z polskich producentów dekoracyjnych elementów betonowych. W każdej z tych grup produktów znajdziecie Państwo bardzo różne produkty, których estetyka jest na tyle zróżnicowana, aby bez trudu dobrać elementy dekoracyjne do każdego ogrodu. Jesteśmy przekonani, że wybór jest wystarczająco szeroki, abyście mogli Państwo zaczarować swój ogród, tworząc z niego miejsce naprawdę niezwykłe, będące odbiciem Państwa osobowości i realizacją najwspanialszych marzeń.

Architektura ogrodowa to często stosunkowo niewielkie elementy, ale zawsze o wielkiej mocy – odpowiednio dobierając fontanny czy rzeźby, możecie Państwo całkowicie odmienić charakter swojego ogrodu, a dzięki temu, że oferujemy tylko wyroby najwyższej klasy, będzie to odmiana tak trwała, jak tylko Państwo zechcecie. Architektura ogrodowa z naszej oferty przez lata wygląda równie atrakcyjnie i nie wymaga praktycznie żadnej konserwacji.